Hallgatóink sikeresen vettek részt a XXXIV. OTDK Kémiai és Vegyipari Szekciójában (2019. március 21-23.)

A 2019. március 21-23. között a Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem adott otthont a XXXIV.  Országos Tudományos Diákköri Konferencia Kémia és Vegyipari szekciójának. A diákköri konferencián a Kémiai Intézet 22 hallgatója vett részt, akik valamennyien méltón képviselték intézetünket és mutatták be kutatásaik eredményeit.

Helyezések:

II. helyezést ért el:

Minya Ferenc (Kolloid- és Makromolekuláris Kémia tagozat, témavezető: Dr. Bányai István)
Szakács Bence (Szervetlen, Koordinációs és Bioszervetlen Kémia tagozat, témavezető: Dr. Várnagy Katalin)

III. helyezést ért el:

File Stella (Polimerkémia és -technológia tagozat, témavezető: Dr. Nagy Tibor)
Makai Attila (Szervetlen, Koordinációs és Bioszervetlen Kémia tagozat, témavezetők: Dr. Buglyó Péter, Nagy Sándor)

Valamennyi résztvevőnek és helyezettnek gratulálunk!