Összes esemény

Eredmények megjelenítése 1-től 10-ig 19 találatból.

Elhunyt Beck Mihály professor emeritus (2017. Augusztus 02. )

Életének 88. évében, 2017. július 31-én elhunyt Beck Mihály professor emeritus, a Magyar Tudományos Akadémia rendes tagja, a Fizikai Kémiai Tanszék egykori vezetője.

A Magyar Tudományos Akadémia visszaemlékezője a következő címen olvasható.

Fotó: mta.hu/Mudra László

részletek

MTA Kémia Tudományok Osztálya - Osztályelnök-helyettes: E. Kövér Katalin, az MTA levelező tagja (2017. Július 19. )

2017 május elején a Magyar Tudományos Akadémia 188. közgyűlésén a Kémia Tudományok Osztályának vezetésében is tisztújítás történt. A Kémia Tudományok Osztálya elnökének Fülöp Ferencet, az MTA rendes tagját (Szegedi Tudományegyetem, Gyógyszerkémiai Intézet), míg az osztályelnök-helyettesnek intézetünk kutatóját, E. Kövér Katalint, az MTA levelező tagját (Debreceni Egyetem, Szervetlen és Analitikai Kémiai Tanszék) választották meg.

részletek

Dr. Ősz Katalin egyetemi docens - a TTK legnépszerűbb oktatója (2017. Július 08. )

A végzős hallgatók a Természettudományi és Technológiai Kar legnépszerűbb oktatájónak 2017-ben Dr. Ősz Katalin egyetemi docenst, a Fizikai Kémiai Tanszék oktatóját választották. A díjat minden évben a nyári diplomaosztón adják át.

részletek

Tudományos újságírói elismerés Dr. Lente Gábor professzornak (2017. Július 03. )

Hárman vehették át 2017. május 4-én a tudományos újságírók elismerésére 20 évvel ezelőtt alapított Hevesi Endre-díjat, közöttük Dr. Lente Gábor, intézetünk professzora.

részletek

A 2017/18. tanév I. félévére jóváhagyott projektmunka, szakdolgozat és diplomamunka jelentkezések (2017. Július 01. )

A 2017/18. tanév I. félévére jóváhagyott projektmunka, szakdolgozat és diplomamunka jelentkezések listája megtalálható az Oktatás / Záródolgozatok címszó alatt.

részletek

Döntés a 2016/17. II. félévi specializáció jelentkezésekről (2017. Június 26. )

A döntési lista az oktatás / képzések címszó alatt található meg.

részletek

Projekt-, szakdolgozati- és diplomamunka témakörök a 2017/18. tanév I. félévére (2017. Március 29. )

Megjelentek a 2017/18. tanév I. félévére kiírt projekt-, szakdolgozat- és diplomamunka témakörök. Az egyes tanszékeken kiírt témakörök listája és a további tudnivalók az Oktatás / Záródolgozatok címszó alatt található. Jelentkezési határidő: 2017. április 15.

részletek

Elfogadott projektmunka, szakdolgozati és diplomamunka témakörök (2017. Február 16. )

A 2016/17. II. félévre elfogadott projektmunka, szakdolgozati és diplomamunka témakörök listája megtalálható az Oktatás / Záródolgozatok címszó alatt.

részletek

Órarendek (2017. Február 08. )

Felkerültek a BSc és MSc órarendek a honlapraOktatás / Órarendek

Az órarendek még módosulhatnak!

részletek

Kiemelt ösztöndíj beszámoló (2017. Január 11. )

A 2016/17. tanév I. félévére kiemelt ösztöndíjat elnyert hallgatóknak beszámolót kell készíteni az első féléves munkájukról.

A beszámoló leadási határideje: 2017. január 20 (D406-os iroda)

A beszámoló formanyomtatványa megtalálható az oktatás / kérvények menüpontban.