Tisztelettel köszöntjük a

Debreceni Egyetem Természettudományi és Technológiai Kar

Kémiai Intézetének honlapján!

Hírek

A 2017/18. tanév II. félévére jóváhagyott projektmunka, szakdolgozat és diplomamunka jelentkezések (2018. Február 04. )

A 2017/18. tanév II. félévére jóváhagyott projektmunka, szakdolgozat és diplomamunka jelentkezések listája megtalálható az Oktatás / Záródolgozatok címszó alatt.

részletek

Órarendek (2018. Február 04. )

Felkerültek az órarendek a honlapra: Oktatás / Órarendek

Az órarendek még minimálisan módosulhatnak!

részletek

Példaképeink, akikre büszkék lehetünk – a TTK Katedra Díj ez évi kémikus kitüntetettjei (2017. Október 12. )

Több évtizedes magas színvonalú, kiemelkedő oktató- és kutatómunkájuk elismeréseként a TTK Katedra Díjjal tüntették ki a Kémiai Intézet és a Kémia Doktori Iskola több egykori, illetve jelenlegi oktatóját. Az elismerő oklevelek átadására október 08-ai díszoklevél-átadó ünnepségen került sor.

Gratulálunk a kitüntetetteknek!

A Természettudományi és Technológiai Kar Rubin Katedra Díjában részesült:

• Rákosi Miklósné nyugalmazott egyetemi docens

A Természettudományi és Technológiai Kar Vas Katedra Díjában részesült:

• Győri Béla nyugalmazott egyetemi docens
  • Szalay Tibor nyugalmazott egyetemi tanár

A Természettudományi és Technológiai Kar Arany Katedra Díjában részesült:

• Bányai István egyetemi tanár
  • Gáspár Vilmos nyugalmazott egyetemi tanár
  • Kathó Ágnes tudományos főmunkatárs
  • Dinya Zoltán nyugalmazott egyetemi docens
részletek

Hallgatói fórum - időpontja változott (2017. október 25 (szerda), 19.00 óra (2017. Október 09. )

A rendkivüli oktatási szünet miatt a 2017. október 11-ére hirdetett hallgatói fórumot két héttel később, 2017. október 25-én, szerdán 19.00 órától tartjuk a K/1-es tanteremben a kémia és vegyészmérnök BSc, vegyész és vegyészmérnök MSc, valamint kémia tanárszakos hallgatók számára.  A fórumon az aktuális oktatási kérdések, problémák megbeszélésére lesz lehetőség.

részletek

Beck Mihály professzor búcsúztatásán elhangzott beszéd (2017. Szeptember 06. )